Montajı ve demontajı kolay modüler su depolar


  • Modüler su depoları paslanmaz çelik başta olmak üzere ihtiyacınıza ve gereksinimlerinize uygun olarak farklı malzemelerden üretilebilirler. Galvaniz, DKP Sac ve paslanmaz kese gibi farklı alternatifleri bulunan modüler su depoları ile sağlığa herhangi bir zararı olmayan özel contalar ile montaj tamamlanır. Sızdırmazlık testinden geçtikten sonra teslimatı yapılan modüler su depolarının yanı sıra hidrofor ve pompa seçenekleriyle de ihtiyaçlarınızı en üst düzeyden karşılayabilirsiniz. Bina içi, açık alan ve yeraltı fark etmeksizin her alana mükemmel bir şekilde uyum sağlayan modüler su depoları, çok yüksek basınçlarda, gerekli proseslerle imtihan edilerek üretilirler. Özel üretim aşamalarından geçerek son halini alan modüler su depoları, özel termostat reçine ve termopolyester cam elyafların dolgu malzemeleriyle hazırlanarak sağlamlık ve uzun ömürlülüğü bir arada sunar.

    Modüler Su Depolarının Artıları

    Kullanıldığı alanlarda pek çok avantajı da beraberinde getiren modüler su depolarının içerisinde mikrop, bakteri ve yosun gibi sağlığa zararlı mikroorganizmalar üremez. Cıvata ile sabitlemesi yapılan modüllerden meydana gelen modüler su depoları esnektir. Alandan tasarruf ettiren modüler yapıları sayesinde suyun optimum oranda depolanmasına olanak tanıyan modüler su depoları, gereksinim duyulan alanın konumundan büyüklüğüne kadar birçok farklı değişkene bağlı olarak oluşturulur. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanıza olanak sağlayan modüler su depolarında bulunan modüler kapı eşiği seçenekleri, asansör ve merdiven gibi alan bakımından dar olan mekanlardan geçebilecek şekilde dizayn edilir. Her türlü korozyona neden olabilecek niteliksiz suların da rahatlıkla depolanabildiği modüler su depolarında içilebilir suyu da depolayabilirsiniz.

    Temizlenebilir Modüler Su Depoları

    Temizlenebilir özelliği ile zaman, bütçe, yakıt ve emekten tasarruf etmenize olanak sağlayan modüler su depoları temiz suya kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak. Paslanmaz özellikleri ile hijyen koşullarını en iyi şekilde sağlayan modüler su depoları soğuk şekillendirme ile oluşturulur. EPDM contalar ve özel silikon sayesinde mutlak sızdırmazlık özelliğine sahip olan modüler su depoları insan ve çevre sağlığına dost yapıdadır. İhtiyaçlarınız ve bütçenize özel olarak tercih edebileceğiniz modüler su depoları üretilirken kullanılacak malzeme cinsi, düşük et kalınlığı ve depo içindeki mukavemet oranı bilgisayar ortamında yapılarak modüler su depolarından en iyi sonucu almanız sağlanır.