Contalı Tip Eşanjör Plakaları ile En Doğru Sonuçlar

 • Soğutma kulesi, çiller, solar enerji, kazan, gibi ısı kaynaklarından gelen akışkan ısının farklı bir akıştan ile teması olmadan iletilmesini sağlayan contalı tip eşanjör seçenekleri, bu yönüyle avantajlıdır. Üretim süreçlerinde verdiğiniz görevler için en uygun plakanın seçilebilmesine olanak sağlayan bu ürünler, uygun maliyetli olması ile ön plana çıkar. Yenilikçi özelliği ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan contalı tip eşanjör, hijyeniktir. Titizlik gerektiren üretim süreçlerinde tercih edilen contalı tip eşanjör seçenekleri, soğutma teknolojilerinde tercih edilir. İlaç uygulamaları, yiyecek ve içecek sektörü gibi çok çeşitli alanlarda tercih edilen bu ürünler son teknoloji çözümleri ile işletmenizde sürdürülebilirlik elde etmenize olanak sağlar. Güvenli ve verimli bir işletme oluşturmak için tercih edebileceğiniz contalı tip eşanjör, günümüzde en çok kullanılan eşanjörlerden biridir.

  Contalı Tip Eşanjör Kullanmanın Avantajları

  Kullanıcısına birçok artı kazandıran contalı tip eşanjör, günümüzün ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verir. Yakın sıcaklık yaklaşımı ile yüksek termal verimlilik sağlayan bu ürünler, kompakt tasarımı ile ön plana çıkar. Bakım ve servis kolaylığına sahip olan contalı tip eşanjör seçenekleri, alandan tasarruf etmenizi sağlar. Daha az korozyon ve aşınma imkanı sayesinde bir kez satın aldığınızda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz contalı tip eşanjör seçenekleri, maksimum çalışma süresine sahiptir. İşletmenizin değişen ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan contalı tip eşanjör seçenekleri, bu yönüyle esnektir.

  Contalı Tip Eşanjörler Neden Tercih Edilir?

  İşletmeci olan contalı tip eşanjör seçenekleri, akıllı contaya sahiptir. Mükemmel refleksler ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan contalı tip eşanjör modelleri, küçük ama hafif güçlü olduğu için çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Uzun ömürlü olması sayesinde bilinen bu ürünler, uygun fiyata yüksek kalite elde etmek isteyenlerin tercihidir. Her göreve hazır olarak sunulan bu ürünler, farklı kanal açısı, kanal derinliği ve farklı uzunluğa sahiptir. Optimal fiyatlarla ulaşabileceğiniz contalı tip eşanjör modelleri ile üretimde süreklilik sağlayın. Erozyon, korozyon, kireçlenme ve kirlenme seviyesine düşürülen pürüzsüz yüzeyi sayesinde korozyona dayanıklı olan eşanjörler için bizimle iletişime geçin.


  •  

  • disli baglantili

   flansli baglantili

  • VPE-32 Görseli20190110_17422220190202_10540920190208_11502320190202_17114820190121_17521320190110_174254