Contalı Tip Plakalı Eşanjör

 • Contalı Tip Eşanjör Plakaları

  Denizcilik uygulamalarından kimyaya, enerjiden endüstriyel uygulamalara kadar çok geniş bir yelpazeye sahip olan eşanjörler, kullanıldıkları sektörlerde optimum verimlilik sağlarlar. Isı geri kazanım uygulamalarında son derece avantajlı seçenekler sunan ejanjörler, talebe ve gereksinimlere göre farklı tiplerde üretilirler. Bunlardan biri de contalı tip eşanjörlerdir. Contalı tip ejanjörler, üründen elde edilen verimin optimize edilmesini sağlar. Eşanjörde kullanılan plakalar, üstün transfer katsayılarının elde edilmesini sağlar. Contalı plakalar, bir gövde arasından sıkıştırılır. Bu sayede ısı transferinin gerçekleşmesi için uygun ortam oluşturulur. Yüksek verimlilik ve optimizasyon adına dizayn edilen bu modeller, müşteri gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt vermek için çeşitli boyutlarda üretilir.

  Her Ölçekten Firmanın Eşanjör İhtiyacı

  Her ölçekten firmanın contalı tip eşanjör ihtiyacını karşılamak için hizmet kalitesini günbegün arttıran firmamız, farklı ölçeklerdeki geniş ürün yelpazesi ile gereksinimlere tam olarak yanıt verir. Oluk desenleri, plaka tipleri ve plaka tasarımları ile daima sektörün öncüsü olan markamız, genellikle hijyenik uygulamalar ve endüstrinin diğer sektörleri için tercih edilen plakalar, kullanıldığı alanlarda optimum verimlilik sağlar. Güçlü talepleri en iyi şekilde karşılayan araçlarımız yüksek kalite özellikleri ile kullanıcı deneyimini sürekli olarak iyileştirir. Boyalı karbon çelik endüstriyel gövdelerden enerji ve endüstri alanlarındaki gazlardan asitlere kadar tüm akışkanlıklarının ısı değişimini sağlayan ürünlerimiz akışkanların birbirine karışmasını engelleyen özel bir conta tasarımına sahiptir.

  Düşük Bakım Maliyeti ve Uzun Ömür

  Düşüm bakım maliyetine sahip olan plakalı eşanjörler, ek alan gereksinimi olmadan ısı transferlerinin ideal bir şekilde yapılmasını sağlar. Contada meydana gelebilecek herhangi bir arıza olması durumunda da akışın atmosfere açık olan kısımdan dışarı doğru atılmasına olanak sağlayan sistemler sayesinde akışkanların birbirine karışması tamamen engellenir. Küçük montaj hacmine sahip olan ürünler aynı zamanda düşük ağırlığa sahip olduğu için kolayca taşınabilirler. Düşük yatırım maliyeti ile yüksek verim elde edilmesini sağlayan plakalı ısı eşanjörleri, yüksek ısı transfer katsayılarına ulaşmak için plaka üzerindeki özel şekiller ile yüksek türbülans akışından yararlanır. Kapasite artışının da çok kolay bir şekilde gerçekleştiği sistem, modüler olduğu için plaka eklemesi yapılarak kapasitenin arttırılması mümkün hale gelir.


  •  

  • disli baglantili

   flansli baglantili

  • VPE-32 Görseli20190110_17422220190202_10540920190208_11502320190202_17114820190121_17521320190110_174254