Lehimli Eşanjör ile Kesintisiz Üretim

 • Eşanjör kullanılan araçlarda kesintisiz iş akışı sağlamak için tercih edebileceğiniz lehimli eşanjör seçenekleri, yüksek sıcaklıkların bulunduğu alanlarda kullanılır. Lehimli olduğu için sızdırmazlık imkanı da sunan bu ürünler, konderser ve evaporatör görevi görür. Soğutma sistemlerinin yanı sıra, ısıtma sistemlerinde de kullanılabilen lehimli eşanjör seçenekleri, ısıtma uygulamalarında ise ani ısıtıcı olarak görev alır. Geniş aralıkta ısı transferi yapışmasına olanak sağlayan bu ürünler, türbülans oluşturacak biçimde akış sağlar. Tortu birikimini azaltan özelliği ile ön plana çıkan lehimli eşanjör ürünleri, bakım maliyetlerinin düşmesini sağlar. Isıtma, havalandırma ve soğutma sistemleri göz önünde bulundurularak hazırlanan eşanjörler, iş akış süreçlerinde süreklilik sağlar.

  Lehimli Eşanjörleri Güvenle Kullanın

  Güvenle kullanabileceğiniz bu sistemlerde nikel ve bakır gibi malzemeler ile çeşitlendirilebilir. Isı transferinin büyük ölçekte yapılması, yüksek verimli ısı transferi ve düşük basınç kaybı gibi farklı odaklarda çalışabilen lehimli eşanjör seçenekleri yer tasarrufu sağlayan kompakt bir tasarıma sahiptir. Sıcaklığa, basınca ve korozyona karşı dayanıklı olan bu ürünlerin hareketli bağlantı elemanları az sayıdadır. Güvenle kullanabileceğiniz bu ürünlerin içerisinde lehim için nikel ve bakır gibi malzemeler kullanılabilir. Isıtma işlemleri göz önünde bulundurularak hazırlanan bu ürünler, havalandırmada da önemli bir yere sahiptir.

  Lehimli Eşanjörler Tortu Birikimini Azaltır

  Tortu birikimini azaltan lehimli eşanjörlerin iç tasarımı türbülans oluşturacak şekilde dizayn edilir. Düşük bakım maliyeti, kompakt yapı, yüksek çalışma sıcaklığı, yüksek termal verim, yüksek basınç dayanımı ve yüksek korozyon dayanımı sağlayan lehimli eşanjör seçenekleri, paslanmaz çelik malzemeden üretilir. 45 bara kadar basınç dayanımı gösteren bu ürünler, yüksek ısı transfer imkanı tanır. 250°C’deki sıcaklığa dayanabilen bu ürünler, ısıl işlemlerin gerçekleştirildiği alanlarda önemli bir yere sahiptir. Lehimli olarak üretilen eşanjörler, hafif ve küçük oldukları için birçok alana kolayca entegre edilebilir. Kolay bir şekilde monte edilebilen lehimli eşanjörler, aynı şekilde demonte edilebilir. Oluklu plakalar, çok fazla bakım istemez. Bu nedenle ürünlerin bakımını belirli periyotlarda yapmanız yeterlidir. Üretim süreçlerine önemli katkıları bulunan bu ürünler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


  • lehimli esanjorler
  • 20190403_154436