Mekanik Tesisat Sektörünün Öncüsü Vefa Heat

servis

Mekanik tesisat sektörüne arz ettiği ürünlerle sektörünün öncüsü olan Vefa Heat, sadece sistem elemanlarını bir bütün olarak değil, aynı zamanda yedek parça imkanıyla da sunar. Uzun yıllar dayanıklı olan nitelikli ürünleri ile sektörün nabzını tutan firmamız, kullanıcı kaynaklı veya zaman aşımından meydana gelebilecek problemlere karşı servis hizmeti de sunar. Mekanik tesisat konusunda servis ihtiyacı duyan tüm kişi, kurum ve kuruluş için benzersiz hizmetler sunan firmamız, inşaat sektöründeki dört temel projeden biri olan sektörümüz için benzersiz seçenekler arz eder.

Servis Hizmetlerimizden Kimler Yararlanabilir?

Mekanik tesisat sistemlerinde meydana gelen tüm arızalar ve olası sorunlar için bize danışabilirsiniz. Sadece problem anında değil, rutin bakım ve onarım kontrollerinin yapılması için de tercih edebileceğiniz markamız, servis hizmeti kapsamında en nitelikli yedek parçaları sizler için arz eder. Alanında uzman geniş bir servis hizmet ekibinin bulunduğu bünyemizde, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ekip arkadaşlarımızla kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz. En son sistem arz edilen araçların üretimini gerçekleştiriyor, ihtiyaç duyulan alanlarda kullanımını sağlıyoruz. Tesisatınızdaki eşanjörünüzün contası sızdırmazlık görevini yerine getirmiyorsa, eşanjör içindeki akışkanlar birbirine karışıyorsa ve eşanjörünüz istediğiniz gibi çalışmıyorsa servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Eşanjör Verimliliğinde Üstün Nokta

Eşanjör verimliliğinin üst düzeyde sağlanabilmesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm donatıları bünyesinde barındıran firmamız, zaman içinde verimi düşen eşanjörler için benzersiz seçenekler sunar. Eğer sizin de eşanjörü bir arada tutan saplama somun ve gövde gibi elemanlarınız iş görmez hale gelmişse servis hizmetlerimizden faydalanma zamanınız gelmiş demektir. İleride çok daha büyük sorunlarla boğuşmamak adına tercih edebileceğiniz servis hizmetimizle, alanında uzman ekibimiz tarafından arz edilen kusursuz ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Yerinde veya uzaktan bağlantı yoluyla bize danışarak mekanik tesisat alanındaki tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Sisteminizde basınç düşüşü yaşıyorsanız da tesisatınızın rutin bakımının yapılmasını istiyorsanız da Vefa Heat’ten başkasına güvenmeyin. Sektördeki uzun yıllar süren deneyimi ve dünya standartlarında ürettiği sistem elemanları ile endüstrinin amiral gemisi olan Vefa Heat, her ölçekten yapı için kusursuz hizmet kalitesini her geçen gün arttırır.

Servis Talebi İçin Tıklayınız.